Всеукраїнська науково–методична конференція «Сучасні науково–методичні проблеми математики у вищій школі», 26–27 червня 2013 року, Київ

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково–методичної конференції «Сучасні науково–методичні проблеми математики у вищій школі», яка буде проведена 26–27  червня 2013 року в Києві. Конференцію присвячено пам’яті першого завідувача кафедри вищої математики НУХТ професора Володимира Івановича Можара.

Передбачається робота в секціях:
1. Математичні методи в інженерних задачах.
2. Методичні проблеми математичної освіти.

Передбачається робота в секціях:
1. Математичні методи в інженерних задачах.
2. Методичні проблеми математичної освіти.

Організатори:
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Національний університет харчових технологій
Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова
Академія наук вищої освіти України

Організаційний комітет:
Голова оргкомітету С.В. Іванов – ректор Національного університету харчових технологій, доктор хімічних наук, професор
Заступники голови
  1. Т.Л.Мостенська - проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Національного університету харчових технологій, доктор економічних наук, професор.
  2. М.А. Мартиненко - завідувач кафедри вищої математики НУХТ, доктор фізико – математичних наук, професор.(тел. (044) 284-30-04).
  3. М.В. Працьовитий – директор Фізико-математичного інституту, завідувач кафедри вищої математики НПУ ім. М.П. Драгоманова, доктор фізико – математичних наук, професор.
Секретар Т.В. Зінченко, кандидат технічних наук, доцент кафедри вищої математики

Організаційний внесок становить 100 грн і має бути перерахований на р/р 31252272210389 в ГУДКСУ м. Києва 820019, ЄДРПУ 02070938

Термін подачі матеріалів  -  до 1 квітня 2013 року.

Вимоги до оформлення тез конференції

Тези висилаються на e-mail (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) в електронній версії файлу формату Word-2003 (шрифт Тіmes New Roman Суr, кегль 12, інтервал 1,5, всі поля по 20 мм) обсягом 2,0 сторінки формату А4.
Таблиці (у Word або Ехсеl) можна давати як у тексті, так і в окремих файлах (на окремих сторінках). Кожна таблиця повинна мати тематичний заголовок, набраний напівжирним шрифтом, і порядковий номер (без знака №) якщо таблиць кілька. Якщо таблиця одна, то дається тільки заголовок (без слова "Таблиця"). Слово "Таблиця" і номер — курсивним шрифтом, заголовок — напівжирним. Таблиці мають бути відкритими — без бокових, нижньої і горизонтальних лінійок у полі таблиці. Розграфлюється лише шапка таблиці світлими лінійками. Кегель та шрифт таблиці повинні бути такими самими, як і основний текст.
Ілюстрації мають бути виконані ретельно в програмі СоrеlDraw й розміщені в тексті та обов'язково надані в окремих файлах СоrеlDraw. Якщо у тезах є діаграми виконані у програмі Excel 2003, то обов’язково надати діаграму окремим файлом формату Excel 2003.
Підписи до рисунків набираються безпосередньо під рисунками прямим шрифтом, слово "Рис." з номером — курсивним.
Формули вставляються в текст в редакторі формул Місrosoft Equation 3.0 object.
Нумерація формул — арабськими цифрами у круглих дужках біля правого поля сторінки.
Повторення одних і тих самих даних у тексті, таблицях і у рисунках не допускається.
Фізичні, хімічні, технічні та математичні терміни, одиниці фізичних величин та умовні позначення мають бути загальноприйнятими. Скорочення позначень одиниць фізичних величин мають відповідати вимогам Міжнародної системи одиниць (СI).
В кінці тексту друкується список літератури.
При пересиланні тез, в окремому додатковому файлі обов'язково треба вказати назву секції, ініціали та прізвища авторів, назву тез. Тези конференції будуть  друкуватись в авторській редакції.

Порядок роботи конференції

26 червня 2013 року
10:00-11:30 - реєстрація учасників конференції.
11:30-13:00 – відкриття конференції.
14:00-17:00 – засідання секцій.

27 червня 2013 року
9:00-12:00 - засідання секцій.
12:00- пленарне засідання, підведення підсумків роботи конференції.

Засідання будуть відбуватись в приміщенні Національного університету харчових технологій (м. Київ, вул. Володимирська, 68).

Оргкомітет надає учасникам конференції можливість проживання у гуртожитку.
Заявки на бронювання житла подати обов’язково до 16 червня 2013 року на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса оргкомітету:  01601, м.Київ-33, вул. Володимирська, 68, Національний університет харчових технологій,
тел./факс (044) 287-91-87,
тел. (044) 287-96-21