Студентська звітно-наукова конференція 2018!

17 квітня 2018 р. в рамках щорічної звітно-наукової конференції студентів НПУ імені М.П.Драгоманова «Освіта і наука - 2018» було проведено пленарне засідання на факультеті.

Відкрив пленарне засідання декан факультету проф. Микола Вікторович Працьовитий. В своєму вітальному слові Микола Вікторович наголосив на важливості розвитку студентської науки, побажав успіхів у подальших наукових дослідженнях, творчого натхнення, цікавих доповідей і плідних дискусій.

МВ

Із звітними науковими доповідями виступили:

Мороз Микола Петрович «Основна теорема арифметики для цілої півгрупи членів арифметичної прогресії», наук. кер. проф. М.В.Працьовитий.

ороз

Василенко Сергій Вікторович «Переваги використання аналого-цифрового перетворювача у старшій школі на лабораторних заняттях з електрики на прикладі електромагнітних коливань», наук. кер. проф. І.Т.Горбачук.

100 1966

Волошина Вікторія Олегівна «The limit states of conflict dynamical systems with point spectrum», наук. кер. проф. Г.М.Торбін.

100 1971

Шуляк Наталія Сергіївна «Інтегровані уроки алгебри і початків аналізу й економіки у старшій профільній школі», наук. кер. доц. С.М.Лук’янова.

100 1977

Підсумки наукової роботи студентів факультету за 2017 р. підвів у своїй звітній доповіді Голова студентського товариства Мороз Микола Петрович.

Приємним завершенням пленарного засідання стало нагородження переможців олімпіад і конкурсів Дипломами і Грамотами, а також відзначення Подяками декана студентів, які брали активну участь в організації прийому на факультеті делегації із Університету прикладних наук м.Роттердам.

100 1995

100 1996