Скрипник Софія, номінант на стипендію Міжнародного благодійного фонду імені М.Драгоманова 2011 року в номінації "За наукові Здобутки"

Щорічно в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова встановлюються стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.Драгоманова в 7 номінаціях.

Цього року претендентоммісце) на стипендію вищезгаданого Фонду у номінації "За наукові досягнення" стала студентка Фізико-математичного інституту

Скрипник Софія Вікторівна,

магістрантка  (напрям підготовки «Математика»)

Наукові інтереси:  теорія гіперкомплексних чисел, алгебра бінарних чисел, тополого-метрична, ймовірнісна та фрактальна теорія Q2 зображення дійсних чисел, перетворення та ряди Уолша.

Наукові здобутки:

1. Скрипник С.В. Елементарні функції бінарної змінної // Інноваційні інформаційно-комунікаційні технології навчання математики, фізики, інформатики у середніх та вищих навчальних закладах: зб. друк. праць за матеріалами Всеукр. наук.-метод. конф. молодих науковців,17-18 лют. 2011р., Кривий Ріг - С. 199-202.

2. Скрипник С.В. Елементарні функції бінарної змінної // Матеріали міжвузівської наук.-практ. конф. «Наукова діяльність студентів як шлях формування їх професійних компетентностей» (НПК-2010), м.Суми, 9 грудня 2010 р. – 2010, С. 118-119.

3. Скрипник С.В. Основи аналізу функцій бінарної змінної // Актуальні проблеми математики, фізики і технологічної освіти: Збірник наукових праць. – Випуск 8. – Вінниця, 2011. – С. 121 – 126 .

4. Скрипник С.В. Задача про чудові точки трикутника // Методичний пошук. Задача однаспособи розв’язання різні: Студентський науково-методичний збірник. Випуск 1. – Вінниця: СамІздат, 2011. – С. 146 – 150.

5. Скрипник С.В. Індивідуалізація навчальної діяльності учнів з урахуванням особливостей їх темпераменту // Педагогічний пошук: Збірник студентських наукових робіт. Випуск 2. – Вінниця: ВДПУ імені М.Коцюбинського, 2011. – С.88 – 92.

Участь в олімпіадах та конкурсах:

-срібна медаль на Міжнародній інтернет-олімпіаді з математики серед студентів, 2009 р.(Ariel, Israel)

-диплом переможця (ІІ ступеня) на ІІ етапі Всеукраїнській олімпіаді з математики для студентів педагогічних вузів, 2010 р. (м. Київ);

-диплом переможця (ІІ ступеня) на ІІ етапі Всеукраїнській олімпіаді з математики для студентів педагогічних вузів, 2011 р. (м. Вінниця).