1.1. Це Положення визначає принципи та процедуру проведення конкурсу «Кращий
студент року».
1.2. Огляд-конкурс «Кращий студент року» - системна програма, яка проводиться з
метою визначення кращих студентів-магістрів університету - майбутніх фахівців педагогічної справи, спроможних до педагогічної творчості, наукового пошуку, які зробили особистий внесок у піднесення престижу професії вчителя, у розвиток авторитету університету, підтримки обдарованих і талановитих студентів, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу.
1.3. Завданнями конкурсу є:
- публічне визнання внеску студентів у розвиток університету;
- проведення презентацій, спрямованих на поширення інформації про науково-пошукову роботу та інноваційну діяльність кращих студентів;
- висвітлення в засобах масової Інформації творчого доробку студентів, створення плакату «Кращий студент року»;
- створення інформаційного банку кращих студентів.
1.4. Огляд-конкурс проводять: дирекції Інститутів, відділ виховної роботи, Студентська
рада університету.

2. Порядок і термін проведення конкурсу
2.1 У конкурсі можуть брати, участь студенти різних форм навчання НПУ ім. М.П.Драгоманова 5 курсу (магістри).
2.2. Конкурс проводиться у два етапи. Визначення переможців відбувається:
а) попередній відбір (перший етап) - кожний Інститут вибирає трьох кращих студентів. Термін до 1 березня 2013 року.
б) остаточний етап (другий етап) - визначення найкращого студента з числа трьох кандидатур і затвердження визначеної кандидатури на Вченій Раді інституту. Термін до 20 березня 2013 року.
2.3. Склад комісії конкурсу:
- дирекції Інститутів (заступники директорів з виховної роботи);
- голови Студентських рад інститутів;
- заступник першого проректора з виховної роботи Ю.Л.Маленовський;
- відділ виховної роботи (Завідувач відділу Н.О.Ігнатовська);
- студентський ректор (М.І.Давидюк).
2.4. Результати відбору кандидатур на першому та другому етапах конкурсу будуть
оприлюднені на сайті університету: http://www.npu.edu.ua.

З. Критерії оцінки
Студент-магістр - відмінник навчання (навчальний рейтинг - 100 балів за всі останні чотири сесіїі) займається науково-дослідницькою роботою, має активну позицію у громадському житті.

4. Вимоги до оформлення відповідних документів
Для участі в конкурсі до комісії необхідно подати:
- на першому етапі: особисту презентацію в програмі PowerPoint на електронних носіях;
- на другому етапі: характеристику, виписку з Протоколу Вченої Ради інституту на кращого студента.
Матеріали мають бути виконані державною мовою комп'ютерним набором, консультації за телефоном: 044 235-14-90, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

5. Підведення підсумків конкурсу
- Учасники конкурсу оцінюються згідно з критеріями рейтингу;
- Переможці конкурсу заохочуються призами;
- Всі учасники конкурсу отримують Диплом та нагрудний значок «Кращий випускник року».{jcomments off}