«Мелодія серця» – творчий звіт факультету мистецтв

імені Анатолія Авдієвського

8 листопада 2017 року у Національній філармонії України Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського презентуватиме свій  науково-творчий потенціал та демонструватиме власні виконавські досягнення.

У програмі концерту – духовні твори, шедеври барокової доби, «вічна класика», народна музика різних жанрів. Деякі твори стануть для слухачів мистецькими відкриттями.

Буде звучати симфонічний твір М. Вербицького, якого широка аудиторія знає як автора Гімну України;

концерт для чембало Д. Бортнянського в перекладенні для двох бандур, що підтвердить широкий спектр виразних можливостей народного інструменту.

До виступів будуть запрошені і знані митці-педагоги, і студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

А назва концерту – «Мелодія серця» – підкреслює, що програма цього заходу обов’язково знайде відгук у душі кожного слухача.

Запрошуються студенти, викладачі, співробітники університету та всі, хто виявить бажання долучитись до прекрасного і на один вечір зануритися в атмосферу музики і співу.

За квитками звертатися за тел. (067) 232-04-44.