5 квітня 2017 р. в рамках Студентської звітно-наукової конференції «Освіта та наука - 2017» на Фізико-математичному факультеті відбулось об'єднане засідання секції Теоретичної фізики та секції Астрономії.

Пропонуємо до Вашої уваги Фото-звіт проведеного заходу.

tjJ64U9poNQ

Усі доповіді викликали у студентів та викладачів науковий інтерес і жваве обговорення.

Q4FwPHNOEBA

Головною метою проведення засідання секції було дослідження й обгрунтування теоретичних і практичних проблем сучасної астрономії.

tlfU 3s7pik

У засіданні секції взяли участь 11 студентів, науковими керівниками яких є проф. Грищенко Г.О., проф. Вернидуб Р.М., доц. Бойко Г.М., доц. Філоненко М.М., доц. Павлова Н.Ю., ст.викл. Ващенко О.П., ст.викл. Кириленко О.І.

nijqIepEGtA

Of8NJ3D8kmg

kE905XwnyO8

У підсумку учасники засідання секції відзначили, що пріоритетними напрямами діяльності для кожного науковця мають бути дослідження проблем розвитку астрономічної науки та впровадження її досягнень в практику.