Диплом І ступеня!

31056798 10208956266503407 3365770128979609218 n

Команда Факультету!

12 квітня 2018 р. команди Фізико-математичного факультету посіли ІІ та ІІІ місця у спортивних змаганнях!

File0417

File0418

Вітаємо та бажаємо успіхів!!!

Засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару

18 квітня 2018 р. о 14:00 в ауд.419 буде відбудеться засідання

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ

"Актуальні проблеми методики навчання математики"

ДОПОВІДАЧІ:

1. Буковська О.І., к. п. н., директор Креативної Міжнародної дитячої школи м. Києва

Тема доповіді: "Перевернуте навчання"

2. Парчук М.І.вчитель математики НВК "Гармонія", м. Хмельницький

Тема доповіді: "Предметно-орієнтоване навчання теорії ймовірностей майбутніх вчителів фізики"

3. Тітова О.В.аспірантка 1-го р.н. кафедри математики і теорії та методики навчання математики НПУ імені М.П. Драгоманова

Тема доповіді: "Інклюзивна освіта як потреба сьогодення".

Запрошуються всі бажаючі!

Загальноуніверситетський день відкритих дверей!

загружено

Загальноуніверситетський день відкритих дверей буде проходити

28 квітня 2018 р. о 10:00

за адресою: м. Університет, вул. Пирогова, 9

(044) 239-30-17

Результати Workshop 6 квітня 2018 р.

6 квітня 2018 року в аудиторії 448, що віднедавна носить ім’я видатного українського математика, академіка М. Шкіля, зібрались спеціалісти, що, беззаперечно, розуміються на понятті «фрактал»: тут обговорювали фрактальні функції, параболічні й диференціальні  рівняння, дробове броунівське поле, фрактальну довірчість сімейств покриттів та багато чого іншого.

workshop 1

Більш детальну інформацію можна прочитати на головному сайті університету

Візит делегації з університету прикладних наук м.Роттердам

29497359_578784195818455_2263605927651428138_n.jpg

22 березня 2018 року до нас завітала делегація з Роттердамського університету прикладних наук.

Відкриття відкриття віртуального навчального середовища фізико-математичногофакультету

19 жовтня 2017 р. у рамках реалізації Проекту «Комплексна інформатизація навчального процесу на фізико-математичному факультеті в 2017-2019 рр.» (керівник проекту: ректор університету акад. Андрущенко В.П., наукові консультанти: проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання проф. Кудін А.П., декан факультету проф. Працьовитий М.В.) відбулось відкриття віртуального навчального середовища факультету (ВНС ФМФ).

imgonline-com-ua-Compressed-72UOg6D46a4ZO3.jpg

27 та 28 серпня відбудеться складання академзаборгованості

Боржникам підходити на кафедри о 10:00

Вітаємо студента-першокурсника з перемогою!

ВІТАЄМО Мороза Миколу Петровича – студента Фізико-математичного інституту 12 МФІ групи з блискучою перемогою (1 місце) у Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму, спеціальності “Математика” серед студентів педагогічних університетів!

Фізико-математичний університет запрошує учнів старших класів до Університету майбутнього вчителя - безкоштовних підготовчих курсів з математики та фізики!

У Фізико-математичному інституті НПУ імені Драгоманова функціонує Університет майбутнього вчителя (УМВ), який готує до навчання в педагогічному університеті та до зовнішнього незалежного тестування з математики та фізики.

Навчання в УМВ безкоштовне.

В весняному семестрі 2015 року заняття проводитимуться по суботам: 7, 14, 21, 28 березня; 4, 11, 25 квітня; 16, 23 травня.

Час занять: з 10:00 по 14:00.
Місце занять: м. Київ, вул. Пирогова 9, ауд. 312 (кафедра теорії та методики навчання фізики та астрономії)

Середній школі №10 м.Київ потрібен вчитель фізики та інформатики на ІІ семестр 2014-2015 н.р.

Телефон: (044) 417-15-57