6 квітня в рамках Студентської звітно-наукової конференції "Освіта та наука-2017"на фізико-математичному факультеті працювало 4 секції

серед них - секція математики і теорії та методики навчання математики. Керівник секції - к.пед.наук Лукянова С.М., секретар - магістрант Тітова О.В.

На відкритті секційного засідання з вступним словом виступив завідувач кафедри кандидат педагогічних наук, професор Швець Василь Олександрович, який наголосив на необхідності залучення студентів до наукової роботи.

На засіданні було представлено і обговорено 16 доповідей.

Теми наукових досліджень учасників стосувались проблем сучасної математики і методики навчання математичних дисциплін в університеті.

Всі доповіді були змістовними, цікавими та активно обговорювались учасниками конференції.

Бажаємо всім успіхів і натхнення!