Звіт роботи секції методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи 2018!

Засідання Секції методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи Звітно-наукової конференції студентів "ОСВІТА ТА НАУКА - 2018" було проведено 19 квітня 2018 р.

P80419 124344

На засіданні були присутні наукові керівники, співробітники кафедри ММНФМДВШ і студенти фізико-математичного факультету. У вступному слові завідувач кафедри, академік АН ВО України, професор І.Т.Горбачук проінформував присутніх про наукові здобутки студентів, які беруть участь у роботі проблемних груп кафедри та у Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференціях. Під час роботи секції було заслухано 28 наукових доповідей студентів і магістрантів кафедри, присвячених дослідженням в галузі математики, фінансової математики, методики викладання фізики та математики, огляду сучасних досягнень фізики та їх застосування під час викладання фізики у школі.

P80419 124442

P80419 124409

P80419 125939

P80419 131005

За результатами проведення секційного засідання конференції найкращі доповіді було запропоновано рекомендувати до опублікування у збірнику наукових робіт “Студентські фізико-математичні етюди”. Пропонуємо до перегляду фотозвіт секційного засідання.