Засідання всеукраїнського науково-методичного семінару 24.05.2018 р.

Засідання всеукраїнського науково-методичного семінару

відбудеться 24 травня 2018 р., о 14.00, ауд.419.

Доповідач: професор Швець Василь Олександрович.

Тема доповіді: "Задачі з параметром в структурі завдань ЗНО"

Науковий пікнік!

пикник

Запрошення на науковий пікнік 17.05.2018 р.!

Запрошення на науковий пікнік

У рамках заходів із святкування Дня науки в НПУ імені М.П.Драгоманова фізико-математичним факультетом спільно з факультетом інформатики та кафедрою хімії факультету природничо-географічної освіти та екології, силами активних студентів 17.05.2018 р. о 12:00 запрошуємо Вас відвідати захід «Science is fun» з популяризації науки для студентів і учнів.

У програмі:

- фізичні експерименти за допомогою приладів виготовлених руками студентів (Трансформатор Тесла, датчик Пельтьє і тд.);

- досліди з рідким азотом та сухим льодом;

- досліди з хімії ( «Каскадерська кров», «Фараонові змії», синтез флуоресцеїну і тд.);

- робо – бої;

- майстер-клас по роботі з 3D-принтером.

Ми будемо раді бачити усіх охочих та зацікавлених за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, Центральний корпус, внутрішній дворик, НПУ імені М.П.Драгоманова (станція метро «Університет»).

Програма заходу

12:00 – 18:00 демонстрація дослідів та експонатів;

13:00 – 13:30 «Повне заморожування» - досліди з азотом ( 1 демонстрація);

16:00 – 16:30 «Повне заморожування» - досліди з азотом ( 2 демонстрація).

Для участі у заході обов’язкова реєстрація:

заповнить заявку учасника та надішліть електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявка учасника

Назва навчального закладу
Орієнтовна кількість учасників
Орієнтовний час прибуття
ПІБ контактної особи
Номер телефону

З повагою,

Фізико-математичний факультет

НПУ ім. М.П.Драгоманова

Звіт роботи секції теорії і методики навчання фізики і астрономії 2018!

19 квітня 2018 р. в рамках Звітно-наукової конференції "Освіта і наука - 2018" проходило засідання секції теорії і методики навчання фізики і астрономії: керівник секції д. п. н, проф. Сиротюк В.Д.

IMG 2229

Звіт роботи секції вищої математики 2018!

Засідання Секції вищої математики Звітно-наукової конференції "Освіта та наука - 2018" було проведено 19 квітня 2018 р.

IMG 8863

Із вступним словом та привітаннями до учасників конференції звернулась завідувач кафедри проф. Я.В.Гончаренко.

Звіт роботи секції загальної та прикладної фізики 2018!

Робота Секції загальної та прикладної фізики Звітно-наукової конференції студентів “ОСВІТА ТА НАУКА - 2018” проходила 18 квітня 2018 р.

На засіданні були присутні наукові керівники, співробітники кафедри загальної та прикладної фізики і студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Під час роботи секції було заслухано 22 доповіді.

DSCF4387

Звіт роботи секції методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи 2018!

Засідання Секції методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи Звітно-наукової конференції студентів "ОСВІТА ТА НАУКА - 2018" було проведено 19 квітня 2018 р.

P80419 124344

Звіт роботи секції теоретичної фізики та астрономії 2018!

19 квітня 2018 р. на фізико-математичному факультеті було проведено засідання секції теоретичної фізики та астрономії. Керівник секції: к. ф.-м. н., професор Грищенко Г.О.

Звіт роботи секції методики навчання математики 2018

19 квітня 2018 р. кафедрою математики і теорії та методики навчання математики Фізико-математичного факультету було проведено секційне засідання «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ». У роботі засідання взяли участь наукові керівники, співробітники кафедри та студенти Фізико-математичного факультету. Під час роботи секції відповідно до програми було заслухано 14 доповідей. У вступному слові завідувач кафедри, професор, к. п. н. В. О. Швець проінформував присутніх про наукові здобутки студентів Фізико-математичного факультету у 2017 р., звернувши увагу на роботу проблемних груп кафедри та участь студентів у Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференціях, а також про опублікування студентами результатів наукової роботи у провідних вітчизняних наукових періодичних виданнях.