1 лютого 2013 року о 14:00 в експозиційному залі Педагогічного музею Україниприміщені Київського міського будинку вчителя, вул. Володимирська, 57) відбудеться урочисте відкриття виставки «Поезія математики Івана Тесленка» (до 105-річчя від дня народження видатного науковця, педагога, громадського діяча).
Іван Федорович Тесленко знаний радянський педагог, науковець, фахівець з математичної освіти у 50-ті та 90-ті роки ХХ ст. Один з першовідкривачів української радянської школи математичної освіти, сприяв формуванню цілої плеяди науковців-математиків в Україні.
Мета виставкивисвітлити основні факти біографії І.Ф. Тесленка, зокрема викладацьку, наукову, громадську діяльність педагога у навчальних закладах України; представити видання праць І.Ф. Тесленка; популяризувати творчу спадщину науковця-педагога.
Виставка складається з кількох розділів: «Основні факти біографії І. Тесленка», «Науково-педагогічна спадщина І. Тесленка», «Вшанування пам’яті науковця-педагога».
Запрошуються науковці та студенти Фізико-математичного інституту для участі у відкритті виставки та круглому столі.