Rozporyadjennya_FMF_Karantyn_Page_1.jpg

Rozporyadjennya_FMF_Karantyn_Page_2.jpg

Шановні студенти!

У зв’язку із затримкою фінансування виплата соціальних стипендій за січень-березень 2020 року буде здійснена до 31 березня.

Вибачте за незручності.

Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Інформуємо Вас про те, що згідно з розпорядженням Київського міського голови від 17.01.2020 № 13 до Дня молоді присуджується до 50 премій Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва (далі – Премія) у розмірі 10.000 грн кожна.

Відповідно до Положення про Премію в конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у м. Києві.

Бажаючі взяти участь в Конкурсі на здобуття Премії повинні повідомити про свій намір деканат до 18 лютого 2020 р.

Із Положенням про Премію можна ознайомитись за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/

23_10_18.jpg

29 серпня, 30 серпня та 31 серпня 2016 р. з 9:30 на кафедрах Фізико-математичного факультету буде проходити перескладання академічної заборгованності!

Зауваження: доц. Требенко Д.Я. та доц. Требенко О.О. приймають перескладання 31 серпня 2016 р. з 9.30 на кафедрі вищої математики.